| MartinAlabert a întrebat:

Halloween- Cam cat m-ar costa sa cumpăr cateva decoratiuni si dulciuri ca decorez o singura camera de halloween pentru o singura noapte?

2 răspunsuri:
| patrik986 a răspuns:

Depinde cat ai vrea sa cheltuiesti, sunt decoratiuni mai ieftine dar mai simple iar cele mai complexe mai scumpe, depinde de ce doresti.in cazul dulciurilor treaba este mai usoara, cumperi cateva mere caramelizate sau in ciocolata, cateva batoane, jeleuri mai "spooky" (gen cu diferite forme de monstrii) si etc.(trebuie sa ai putina imaginatie, poti sa mai cumperi paianjeni de ciocolata, cred ca gasesti la un supermarket acelea care se vand cu 50 de bani bucata parca si etc.) Mai mult de 200-250 nu cred ca cheltuiesti poate chiar mai putin dar cum am mai zis depinde cat vrei sa fie decorata camera.

| deniiiisa4 a răspuns:

Depinde cât vrei sa cheltuiești, cum vrei sa o decorezi poți face decorațiuni manuale ca să nu dai mulți bani și la dulciuri poți face ceva de casa dar mai înspăimântător sau poți cumpăra ciocolata, bomboane, mere caramelizate sau jeleuri depinde ce vrei tu