| anonim_4396 a întrebat:

Heeei. Mi-a venit o idee. Deci, daca ai intre 14-18 ani si esti din Iasilaughing lasa-mi numarul in privat, si te bag intr-un grup de pe whatsapp. Il fac daca am macar 10 membri..astept

7 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Dai nuduri?

| Ineys a răspuns:

O pui de-o orgie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 28 ani. Ma incadrez? laughing

| Stropdeploaie a răspuns:

Ne împerechem în grup sau ce?)))

| Liviu a răspuns (pentru Stropdeploaie):

Suna a buleala, a puscarie gratis.Pot sa zic ca am 17? am cam depasit putin cu vreo 10 ani haha. noi la 14 ani tipam de ne ieseau plamani ca sa ne chemam prieteni afara laughing of, interesanta idee. PRO laughing

| Bettybeatrice1919 a răspuns (pentru Stropdeploaie):

Meh

| Trax a răspuns:

Chiar, ce facem? vrei reproducere? rolling on the floor)))))