| baiii a întrebat:

Heeeiii! Ma gandeam sa-mi cumpar cateva carti. Am optat pentru "Urzeala tronurilor". Cum este aceasta serie de carti? Vreau parerea voastra... vreau sa stiu daca merita cumparate sau nu. Deci?

4 răspunsuri:
| baiii explică:

Parerile*

| Darius392 a răspuns:

Am citi-o, nu mi se pare cine stie ce.
Dar iti recomand cronicile spiderwick are 5 volume ( cam 100 pagini/volum ), are si film.
Fuunda?

| fgmijpb a răspuns (pentru Darius392):

Spiderwich ii ***, iti recomand toata seria Cantec de Gheata si Foc pentru ca e super tare. Urzeala ii foarte faina. Ai grija la prietenii psihopati care se uita la serial sa nu iti povesteasca ce se intampla

| fgmijpb a răspuns (pentru Darius392):

Spiderwich ii s**t, iti recomand toata seria Cantec de Gheata si Foc pentru ca e super tare. Urzeala ii foarte faina. Ai grija la prietenii psihopati care se uita la serial sa nu iti povesteasca ce se intampla