| Flöricicä a întrebat:

Heei TPU! Am o curiozitate...Se poate sa faci ceva sa nu mai primesti mesajele alea enervante de pe messenger? Au luat 2 persoane un virus si li se trimite la 30 de minute un mesaj! Funda si vot tuturor(garantat)!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Instaleaza un firewall! Zone alarm mi se pare cel mai bun free! Il gasesti aici: http://www.zonealarm.com/security/en-us/trialpay-za-signup.htm Si anunta-i pe prietenii tai ca sunt virusati!

2 răspunsuri:
| Sweet_2578 a răspuns:

Ca sa nu mai primesti mesajele nu poti fa decat sa ii dai ignor...virusul il iei numai daca apesi pe ceva care trimite mereu din 30 in 30 min cave de genu asta big grinFoto...cam asa

| masdly a răspuns:

Nu se poate atata timp cat ai persoana care le trimite in lista