| TheLastDancer15 a întrebat:

Heey :X:* Sunt din Bacau si as avea nevoie de niste informatii as dori sa ma inscriu la o scoala de dans [din bacau normal] dar nu cunosc pe nimeni care e inscris sau frecventeaza zona, care apropo, nu o cunosc. Cunoasteti pe cineva [sau sunteti] inscris la vreo scoala de dans? cum as putea contacta persoana resprectiva? Daca este cineva care ma poate ajuta, DOAR DACA ma ajuta, puteti lua id-ul meu: m.andreyutza_mikutza@yahoo.com funda + vot. Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| maduioana a răspuns:

Heyhappy.si eu sunt din bacauhappy.pai...eu am fost in 2 locuri la dans 1)poti incerca scoala george bacovia sa vb cu profesorul tanase romeo sau 2)la casa de cultura cu nita marian, sper ca te-am ajutathappy

1 răspuns:
| MissLaura a răspuns:

Pai nu gasesti scoli mai bune du-te la liceul george apostu si acolo faci da depinde ce stil de dens vrei