| Adrian277 a întrebat:

Hei! Am comandat ieri seara ceva de la eMAG (avea reducere de vreo 20%) iar astazi cand am intrat am vazut ca pretul a fost din nou redus cu 80 lei....Produsul trebuie sa ajunga maine. Exista vreo cale prin care sa platesc noul pret cand vine maine comanda?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suma de plata va fi exact cat a scris la finalizare in acel moment, nu dupa ce a scazut pretul cu x la %.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Anulezi comanda si faci una noua

suntserios
| suntserios a răspuns:

Platesti pretul din momentul comenzii

| Deliiiia a răspuns:

Anulezi comanda sau nu ridici coletul si pui o alta comanda de pe numele unui parinte.

| Florinelx a răspuns:

Nu cred că există vreo cale. Îți vine suma de plata, cu cat ai comandat!

| AndreiFace a răspuns:

Nu platesti cat ai avut in cos cand ai comandat