| Dana7 a întrebat:

Hei. Am o camera Nikon L810 careia i-am spart ecranul. Inca se vede perfect, nu e nici o problema in afara de crapatura. M-am dus cu el la un service dar mi s-a parut prea mare suma pe care mi-au cerut-o. Stiti vreun service unde as putea sa merg sau ce as putea sa fac? Mersiiiiiiii

2 răspunsuri:
| Darkmagic a răspuns:

Dana numarul 7, ai UN Nikon.
Nikonul subtire... rima o cunosti. happy
Modelul tau ar trebui sa aiba o garantie de 24 de luni iar L810 este un model nou.
Deci?
(sfatul meu este sa dai totusi suma aia obscena, decat sa-l repari la vreun "atelier" gasit pe net) happy

| oops17x a răspuns:

Cum ti se pare aceasta camera?