| AdeeMaria a întrebat:

Hei. Am si eu o intrebarebatting eyelashes Am 10808 puncte [de 5 zile] si inca sunt utilizator junior. Cand am sa fiu senior? Cate puncte imi mai trebuie sau? big hug Scuzati categoria, dar nu am gasit informatii utilitare laughing funda smug

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza in aceasta situatie.
Un utilizator senior poate raporta si vota postari, poate trimite mesaje private si are acces pe chat-ul TPU

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai ai inca 6 zile.De activitate pe tpu.Nu calendaristice. Daca vrei iti spun si cum poti afla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa dai 100 de raspunsuri valide si 10 zile de TPUbig grin

| AdeeMaria explică (pentru anonim_4396):

Am dat deja peste 100 de raspunsuri... deci mai trebuie sa astept day dreaming

| anonim_4396 a răspuns (pentru AdeeMaria):

Da trebuie sa mai asteptilaughing

| BubblesWorld a răspuns:

Ca sa fi membru senior trebuie sa dai 100 de raspunsuri si sa ai 10 zile de cand ai contul pe TPU happy