| RecycleBin a întrebat:

Hei, am văzut mai demult un status ceva de genul: ești un hoț. furi doar inimi, sau oricum ceva in genul asta.
Acum aș vrea niște statusuri in genul ăluia. Dau fundiță! Mercii

2 răspunsuri:
| Rianana a răspuns:

Sunt un hot si o sa-ti fur inima, nu te oftica.
Te voi cuceri cu pretul inimi.
Vin sunt aproape te jefuiesc la noapte laughing
Nu ma enerva ca te duc cu mine prin toata lumea>
Am chef de o farsa asa ca hai pana la amiaza.
Am talent sunt un hot foarte independent.iti fur inima intr-o secunda asa:X
Sunt bandit si sunt umbrit de iubire am fost gasit.
Am furat pe cineva si a primit sarutarea mea.
NU sunt rau dar nici fragil imi place sa agat din plin...
Am ceva aici ce ma deranjaza, lasa ca scap de el pana dupa masa
O iubirea mea mai refuzt cumva >>>
Lasa ca vazi cum inima ta va venit spre am mea
POate nu o sati placa sunt compuse de mine big grin sper sati placa thumbs up

| inexistent a răspuns:

Pai,eu intru pe versuri.ro si imi scriu melodii d'astea triste si copii versuriele, si in felul asta nu o sa le gasesti la nimeni. Sper sa-ti placa indeea! Fundissaa