| ANAHsneaman a întrebat:

Hei as vrea sa va pun o intrebare :cum e lumea in care traiti? cum e viata pe care o duceti? Daca ati putea ce ati schimba la tara noastra Romania? Vreau doar cateva pareri sincere

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Buna, eu chiar consider ca in Romania, infara monedei, e ca in orice alta tara. Tot ce a-s vrea sa schimb este mentalitatea comunista care a mai ramas, sa fac poporul patriot, cum o fost inainte de a veni comunisti, cand era scarbit. Mai pe scurt a introduce democratia in Romania.

| IlieRg a răspuns:

Pai sunt multumit de viata pe care o duc, traiesc cat de cat decent, nu imi permit toate luxurile dar traiesc cat de cat normal. Daca ar fi sa ma nasc inca o data tot Romania as alege ca tara, imi place ca m-am nascut in tara asta, cu bune si cu rele.Ce as schimba? Sa nu mai existe politica.Ea e cea care ii face pe oameni sa se omoare intre ei in lupta pentru "a fura" cat mai mult. happy

| Elena9328 a răspuns:

Mi se pare ca lumea e foarte rea foarte multa ignoranta, barfa, etc. Via mea nu i una usoara dar trec peste cu optimism si o privesc din mai multe parti, as schimba modul in care judeca oamenii o persoana pe care nu o cunosc, sa incerce sa comunice mai mult oameni intre ei decat pe la spate.