| Denis67 a întrebat:

Hei, azi am fumat pentru prima data narghilea si avea o aroma de afine si cand am ajuns acasa miroseau putin bluza si maieul si noroc ca nu m-au prins ai mei. La urmatoarea data ce sa fac ca sa nu simta ca am fumat?

3 răspunsuri:
| Ivanov27 a răspuns:

Buna, daca parintii tai sunt nefumatori vor simtii, poti sa maschezi mirosul cu parfum, poti sa iti lasi bluza intr-o zona in care fumul nu ajunge.

| Ghost01 a răspuns:

Denis eu am fost narghilist, nu stiu ce ai mirosit tu pe maieu sau bluza dar aburul de la narghilea lasa miros doar in aer, si pentru fumatori inraiti, minim o narghilea pe zi, incepe sa le miroasa putin urat gura dupa o perioada de circa un an spre doi, asta in cazul in care nu prea te speli pe dinti, deci staii linistit ca esti safe.

| Claudiu566 a răspuns:

Tot o să afle la un moment dat. Mai bine spune-le sau așteaptă până la 18 ani și fumează cât vrea **** ta, sau cel mai bine, nu mai fuma