| ☻♫Р€Р£♫☺AlExA a întrebat:

Hei, care sunteti din Ploiesti? As vrea sa stiu si eu cand se deschide Oraselul Copiilor. Funda love struck

Răspuns Câştigător
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Buna
eu sunt din Ploiestilove struck
presupun ca pe 6 decembrie, de Mos Nicolae cum s-a deschis mereu. thinking

2 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Oraselul copiilor se deschide atunci cand se inchide Orasul adultilor (sau red district).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot credeti ca se deschide pe 6 decembrie, aveti idee si unde anume? ca anul trecut a fost cel mai groaznic si urat orasel...