| mizukori a întrebat:

Hei cum pot sa scap de noul facebook? ma scoate din sarite, e prea uratstraight face dau fundahappy

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai folosi.

| soul2soull a răspuns:

Sterge-ti contul-l si numai folosi facebook-ul eu asa am facut big grin fara facebook murim WTF?

| Flaviucu a răspuns:

Care este noul Facebook?

| Patyi a răspuns:

I ntri pe pagina ta de facebook in dreapta lui "Acasă" sus de tot e o săgeata. DAI click pe ea si dai la " setările contului " si o sa ti se deschida o pagina cu "dezactivarea contului". Succes!winking

| ganutzu a răspuns:

Din pacate odata ce ai timeline nu mai poti revenii la fechea interfata...cei de la FB au facut acest lucru imposibil intrucat doresc sa schimbe in totalitale interfata veche cu timeline-ul, si eu am cautat sa fac acelasi lucru, m-am informat si am aflat ca e imposibil, dar crede-ma o sa te obisnuiesti cat de curand tongue

| mizukori explică (pentru ganutzu):

nu cel timeline. acum au facut altul cu toate pozele amestecate:"))) si e uratlaughing

| Y0nut7 a răspuns:

Lasa-te de "FaceFuck" e o prostie si pierdere de timp.

| thaisfersoza a răspuns:

Te ajut eu cu cea mai mare placere
http://step-by-step.ro/diverse/cum-imi-sterg-contul-de-facebook/ ori acolo dai ori asculti aici ce iti zic
Pentru a iti dezactiva/sterge temporar contul apasa din meniul dreapta sus optiunea "Contul meu" apoi "Setari de confidentialitate" (la fel ca in imaginea alaturata.)

O noua pagina de setari se va deschide.
Din meniul din stanga selectati "Securitate".
O pagina similara cu imaginea din stanga se va deschide. In partea de jos observati link-ul "Dezactiveaza contul."

Pentru dezactivare apasa link-ul "Dezactiveaza contul" ca si in imaginea alaturata.
Stergerea definitiva - in acest mod tot profilul va fi sters fara a mai putea sa iti recuperezi pozele, statusurile etc vreodata.
Apasati butonul trimite pentru a solicita stergerea definitiva a contului.

Daca doriti sa va salvati profilul pe calculator (statusuri, poze, mesaje etc) inainte de a sterge profilul cititi articolul
sper sa te descuri apoi daca vei dori sa iti mai faci altul daca iti place sper ca te-am ajutat FUNDA?