| Rovana17 a întrebat:

Cum pot face bani online? Fără țepe, vă rog.

23 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Sun-o pe mamă-ta online pe whatsapp și ceri niște bani, live

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

]ntrebi - să fac bani. Banii nu se fac, se câștigă. Se câștigă muncind ceva. Ce știi să muncești online?

| Rovana17 explică (pentru sadrian46):

Eu așteptam să mi dați voi idei sau să-mi arătați site uri legite

| sadrian46 a răspuns (pentru Rovana17):

Ce idei să îți dăm, ca să faci ce? Ca să faci ceea ce știi. De aceea te întreb din nou? Știi să faci ceva? Dacă nu știi să faci ceva, nu poți face bani prin Internet. De aceea nu po să îți dau idei. Nu am să îți dau idei despre ce nu știi să faci.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

- cumperi si vinzi produse / faci si vinzi produse;
- printr-un job online;
- freelancer;
- dezvolti o aplicatie si o dai la public;
- furi.

| Catrice a răspuns:

Onlyfanshee hee

| Rovana17 explică (pentru Catrice):

Foarte amuzantlaughing)), dar nu

| Catrice a răspuns (pentru Rovana17):

...eu vorbeam serios sad tu ai spus fara țeapă și asta e fara țeapă...

| Rovana17 explică (pentru Catrice):

Ideea nu e rea, dar cine naiba mi-ar cumpăra mie abonamentul dacă nu mă cunoaște nici dracu'?

| Catrice a răspuns (pentru Rovana17):

Tocmai aici e șmecheria, pui content diferit că sa te faci cunoscuta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rovana17):

Te stim noi, familia TPU. Ai un abonament asigurat, de la unicul Batrân Înțelept!winking

| Nemessys a răspuns:

YouTube big grin

| PainTech a răspuns:

Buna draga.

Daca as primi un leu de cate ori am vazut intrebarea asta pe site as face bani online cu lopata.

Intrebarea e urmatoarea : Ce stii sa faci?
Banii pe care ii primesti depinde de abilitatile tale.

Exemple :
- Editare video/grafica/audio
- Voice acting
- Programare
- Youtube/Bloguri
- Copywriting
- Traduceri
etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Freelancer. com
mai cauta joburi de-astea pe grupuri gen editor de blog sau articole

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Videochat

| troleibuz a răspuns:

Depinde ce stii sa faci.

| Rovana17 explică (pentru troleibuz):

De toate laughing)))

| troleibuz a răspuns (pentru Rovana17):

Cum ar fi?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Rovana17):

Bubui de engleza sau prin de toate intelegi "de toate" ca la romani, adica mai nimic cu adevarat cum trebuie?

| Rovana17 explică (pentru GabiDumitrescu):

Mă refeream la faptul că mă pricep la făcut poze de calitate, la răspuns la sondaje, le pot arata oamenilor cum să gătească, cum sa se îmbrace, etc...

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Rovana17):

Daca e de sondaje te pot invita la cateva care functioneaza. Da-mi un mesaj in privat si detaliem.

| Bariel a răspuns:

Videochat, investesti in bitcoin, la bursa, actiuni, creezi un site, joc, platforma interesanta, din Youtube, vinzi ceva daca te pricepi la arta, facut poze. Te poti ocupa cu inselaciuni dar nu recomand daca nu ai un plan bine pus la punct ca sa nu ajungi in vizorul politiei

| MaTeopiKaso a răspuns:

Poti sa fii babysiter sau ce poate sa faca toata lumea este video-chat
Mai poti sa vinzi luctruri pe olx
Cumperi ceva ieftin si il vinzi mai scump
Sau poti sa te dai la giveaway