| LoveToSmile a întrebat:

Hei. Imi dati niste idei despre ce sa postez pe blog? Accept orice(imagini,link etc). Iar daca aveti blog, lasati-mi si linkul blogului vostru. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| xCatastrophe a răspuns:

Ma sincer incerca sa postezi diferite subiecte ca nu stiu : vacanta mea de vis, parinti vs. copii, Romania [parerea ta], regerete ale vietii, dragostea pentru baiatul de care`ti place, cele mai noi melodii, vedete decedate, ce`ai face tu cu un milion de dolari, seriale romanesti/indiene/coreene/mexicane, filmulete amuzante de pe youtube, poze haioase, facebook nu stiu orice vrei tu :d Ajuta asta?

5 răspunsuri:
| UatDaFacx3 a răspuns:

Ei bine am un fel de blog...Iti dau linkul si u poti sa citesti descrierile de la albume... Poate iti dau ideii, pe un blog, dupa parerea mea trebuie sa ataci lucruri importante pentru oameni, sau lucruri amuzante.
Descrierile artistici despre cum te simti u si cum iti faci propria lume sunt foarte interesante...si oamneilo[sau poate doar mie] le mai plac pozele cu texte..ca primele 3 de pe primul album.
Link : http://oobubblexchanneloo.sunphoto.ro/

Scuze daca am greseli de ortogarfie, nu vad tastatura;]]]

| 64Anelize64 a răspuns:

Buna! Stiu ca aceasta intrebare a fost pusa cu mai mult timp in urma dar si eu am un blog iar daca doresti poti sa citesti si daca reusesti, sa te inspiri cu idei pentru postari. http://leryadailylife.blogspot.com/