| anonim_4396 a întrebat:

Hei!
Jucam prin 2000-2002 un joc si nu pot sa-mi aduc aminte cum se numea!
Stiu doar ca personajul controlat de tine era un motan gri, cu o palarie "pirat" albatra, cu cizme, tot stil "pirat". Avea o sabie si tin minte ca, intr-unele momente ale jocului, primeai bonus niste sabii "speciale", cu foc, electricitate sau gheata. Adversarii tai erau, evident, niste caini. Stie cineva jocul? Si mai ales: Cum se numea?
Multumesc anticipat :-)

4 răspunsuri:
| AlexBitza a răspuns:

Captain Claw

| yulian4k a răspuns:

Eu tot caut aceasta joaca happy Si acum numa ce l-am gasit big grin Este Captain Claw

| bestman99 a răspuns:

Captain Claw (e misto jocu')

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei, merci tuturor!