| thisissolawl a întrebat:

Hei, la sticlele alea de pepsi, la mine sub capac srie: Ai castigat o doza de colectie. Bine si, ce trebuie sa fac? Am intrat pe pepsi.ro da trebuie sa introduci un cod.si asta nu e codlaughing.

5 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Mergi la un supermarket si intereseaza-te daca magazinul i-a parte la promotie daca da, le dai capacul si iti dau doza

| dannys a răspuns:

Trebuie sa mergi la un supermarket la tine in oras sa-ti ei doza sau dozele.

| Mangustă a răspuns:

Te duci la un supermarket de preferat de unde ai si cumparat sticla de pepsi, ii arati dopul la casa si o sa-ti dea doza "de colectie".
Bafta

| ellyfrumusika a răspuns:

Trebuie sa te buci cu capacul la un magazin si iti vor da o doza pepsi

| CosminThc a răspuns:

Te duci intr un magazin in care au promotia si iti iei dozelehappy