| Sunnyツ a întrebat:

Hei lume happy Ce stațiuni/insule recomandați pentru o vacanță în Grecia? Știți și ceva hoteluri cu apartamente cu 2 camere (4 adulti)? Mersi frumos!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Booking.com gasesti sute de hoteluri si feedback uri

| CuriousStuff a răspuns:

Depinde daca vrei sa mergi la liniste sau la distractie. Daca vrei la liniste recomand Thasos, am fost anul trecut si a fost superb, plaje foarte curate, putina lume, liniste. A fost nici 600 de Euro 7 zile pentru 2 persoane cu 2 mese pe zi. Pot sa-ti recomand si "pensiunea" la care am stat noi, au avut niste servicii impecabile si mancare foarte buna. (Proprietarii nu prea vorbesc engleza dar va descurcati laughing ) Vila Krista se numeste daca vrei sa o vezi si sa vezi ce oferte sunt in perioada in care mergi tu. Sunt aproape sigur ca au si oferte pentru 4 persoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Thasos: apa este extraordinara, plajele sunt foarte curate
Rodos: la fel ca si in Thasos doar ca este mult mai multa lume si ai mai multe de vizitat
Creta: nu am fost acolo dar am auzit ca este superb
Santorini: nici aici nu am fost. Daca ai un buget ridicat, aici este de mers. Se zice ca e cea mai frumoasa insula din Grecia

Despre hoteluri nu stiu mare lucru.