| Buffulete a întrebat:

Hei! Pentru fanii naruto! Madara sau Tobi e Obito?

Răspuns Câştigător
| RoseQueen a răspuns:

Pai, fi atenta! Tobi e de fapt Madara Uchiha care s-a luptat mai demult cu primul hokage. Obito a fost coleg de echipa cu Kakashi sau ceva de genu, prieten bun.Ideea e ca Obito e mort de mult, iar Madara(tobi)inca traieste.

11 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Tobi ăsta, cauzează numai probleme. Voi încerca să elimin câteva caractere, şi să vad cine pot presupune că este. Obito nu are cum să fie, pentru că a murit când era copil. Uchiha Madara, nu prea ar avea sens pentru că îl învie Kabuto cu nu mai ştiu ce tehnică. Cred că este Uchiha Kagami. Sunt foarte asemănători tipii aceştia.
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| mika a răspuns:

Madara

| Zangetsu a răspuns:

Madara e tacsu lu primul hocaghe

| Aesir a răspuns:

Sa stii ca la inceput am crezut ca Madara e chiar el insusi ca si eu sunt foarte curios despre asta. Dar totusi nu cred ca e. Este foarte probabil sa fie Kagami Uchiha ca seamana prea mult cu el...

| ivy a răspuns:

E foarte foarte incurcata povesstea...madara = obito "asta e raspunsul final" big grin bafta!:*

| МŶĶÁŶ a răspuns:

Nu! madara e madara si obito e tobi
stiu ca e culmea dar totul se leaga :1 asa zice in manga si 2 oricum iti dadeai seama din 3 motive:1 Obito mai avea decat ochiu drept sub stanca si de aia a supravietuit, 2 obi to to obi(oo se citeste o => tobi! madara nu mai stiu cine e laughing

| InsanelyWicked a răspuns:

Naruto sucks, Bleach ftw ~

| Lipsa47 a răspuns:

Deci madara in nici un caz n e obito, deoarece obito era mai mic decat cacasi iar madara este mai batrn in prezent, iar madara e insusi el doar ca nu are corpul lui original e facut din substanta aia care e zetu. daca ai vazut ep cand ii invie cabuto pe membrie akatuki pe cel care n il arata e madara.

| KenNine a răspuns:

Imi Pare rau dar toti de aici ti-au dat raspunsuri gresite. Daca vrei poti sa ma intrebi stiu tot de naruto.

| cosmin12346789 a răspuns:

Nu este adevarat tobi pretinde ca ar fi madara. uite aici http://www.youtube.com/watch?v=iqQHYK0HPTo

| paul2043 a răspuns:

Poate vroiai sa zici astfel: tobi e madara sau obito? si daca da am un raspuns simplu: Madara e tobi caci toata lumea zice asta si am vazut si in anime ca tobi a spus chestii de genul: eu sunt madara.Deci tobi e Madara.