| Sfaterly a întrebat:

Hei! happy
Prin august aș vrea să plec în Londra. (Doua persoane, un adult si un copil de 15 ani)
Problema este ca îmi trebuie o procura de la tatăl meu..as avea o întrebare. Îmi trebuie neaparat pașaport sau pot sa călătoresc cu buletinul? Si ce companie de zboruri ar fi mai Ok.vreau bilete dus-întors și sa ies cât mai ieftin. vreau cât mai multe informații

Răspuns Câştigător
| MedionTcO a răspuns:

Daca ai carte de identitate este suficient... si daca ai nevoie de accordul ambilor parinti daca nu calatoresti cu ei.

Aici trebuie sa te hotarasti... vrei cea mai ok companie aeriana sau cea mai ieftina?

| Sfaterly explică (pentru MedionTcO):

Cea mai ieftină

| suntserios a răspuns (pentru Sfaterly):

Cel mai probabil wizz air

5 răspunsuri:
| MedionTcO a răspuns:

Poti calatori cu buletinul. Wizz Air are cele mai recomandate zboruri spre Anglia.

| JoleneSth20 a răspuns:

Încearcă la Wizz Air mai multe informaţii despre biletele spre Londra. Sunt preţuri accesibile, o companie aeriana destul de dezvoltată. Se decolează și din aeroportul din Iași, depinde dacă îţi vine practicabil.