| anonim_4396 a întrebat:

Hei, stie cineva cu ce mijloc de transport (ratb) pot ajunge de la piata romana la piata chibrit?

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Autobuzul 300 de la Romana pana la capat (P-ta chibrit, sau Clabucat). Este direct, nu trebuie sa ma schimbi nimic.

3 răspunsuri:
| KlaraWeiss a răspuns:

Cred ca troleul 86, dar nu sunt foarte sigura

| KlaraWeiss a răspuns (pentru KlaraWeiss):

86. Stadionul National,, Lia Manoliu", Bd. Pierre de Coubertin, Str. Vatra Luminoasă, Str. Matei Voievod, Str. Popa Nan, Bd. Pache Protopopescu, Str. Iancu Cavaler de Flondor, Bd. Dacia, P-ta. Romană, Bd. Lascăr Catargiu, Str. Ghe. Manu, Str. Occidentului, Sos. Ghe. Polizu, Cal. Grivitei, Pod Constanta, Bd. Bucurestii - Noi, Str. Pajurei, Dridu.
Depoul: Vatra Luminoasă

| ra7wy a răspuns:

Asta da intrebare... straight face