| AndraEvrica a întrebat:

Hei, TPU! Am inceput o poveste pe wattpad si as vrea niste pareri despre "carte". Stiu ca am scris putin dar speram sa-mi dati voi o idee cu ce ati vrea sa se mai intample. Aveti aici link-ul: http://www.wattpad.com/story/6121797-charlotte-si-eirtyo pia

Răspuns Câştigător
| Zoey112 a răspuns:

Ti-am citit povestea.
Este destul de interesanta, si sunt curioasa sa vad ce o sa se mai intample.
Dar dupa parerea mea ai putea sa folosesti mai multa descriere, adica sa dezvolti putin( de ex puteai sa spui cum a ajuns pamantul sa fie invadat de devoratori sau de unde au aparut)
Si ai grija la greselile de scriere (buncca mea)
In rest dupa cum am spus mi se pare chiar interesanta si faina povestea ta, imi place si stiulul tau de a scrie
Bafta in continuare... happy
Si eu am sa continui sa iti citesc cartea happy

| AndraEvrica explică (pentru Zoey112):

Multumesc mult ca mi-ai citit povestea, poate iti dedic un capitol, dar pentru asta imi trebuie numele tau de user pe wattpad.
Cat despre greseli, incerc sa le retusez, dar ele se produc caci eu scriu pe telefon.
Iti multumesc inca o data ca mi-ai citit poveste si sper sa o citesti in continuare.

| Zoey112 a răspuns (pentru AndraEvrica):

Mersi pentru dedicatie happy
succes in continuare cu cartea si sigur am sa continui sa citesc pentru ca e chiar interesanta happy

| Zoey112 a răspuns (pentru Zoey112):

Un sfat daca vrei sa ai mai multi cititori:
pentru ca oamenii sa gaseasca mai usor cartea ta incearca sa pui taguri (cuvinte care au legatura foarte mare cu cartea/capitolul)
tagurile le pui acolo unde editezi cartea, in dreapta is scrise mai multe chestii si acolo unde scrie "cuvinte cheie" pune cat mai multe cuvinte.
Bafta in continuare! happy

4 răspunsuri:
| AndraEvrica explică:

Primesc parerile voastre si aici si ca si un comm direct, pe wattpad, la poveste. Doar, va rooooog puppy dog eyes, dati-mi o parere de-a voastra. Dau la schimb orice vreti pe wattpad(vot sicomm la povesti, follow) si pe TPU(vot, funda)