| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie urgent de idei pentru bal mascat. Sunt fata si nu stiu ce personaj as putea fi.(NU vreau chestii de genu : printesa; zana........etc)
Momentan am niste pantaloni negri care merg asortati cu orice.

Chiar nu am nicio idee. Fundaa

4 răspunsuri:
| mariusQ a răspuns:

Fa-ti o mantie neaga si niste serpi pe cap, nu stiu cum ii zice, aia ce te impietreste, o gasesti tu.Bafta

| ?LiFeHaSMeAiNg? a răspuns:

Vrajitoare, Gandac, Poti sa te imbraci toata in negru si sa fi Vrajitoarea Neagra sau "Negriciunea"...Hihihi! Scz., sunt in pana de idei!

| TreiSurori a răspuns:

Ai putea sa mergi sa inchiriezi un costum frumos nu sa mergi in colanti laughing.

te poti imbraca in:
-Fiona
-Lolita
-Alba Ca Zapada
-Alice in tara minunilor
-barbie
-Mica Sirena

etcbig grin

| gAbrYii a răspuns:

Te poti face pisica sau vrajitoare cand mai am idei iti spun pa. Funda?