| Sorryeees a întrebat:

Hei,TPU. Am nevoie urgenta de ajutor. Cum ajung (nu cu taxi) pe Calea Vacaresti din sectorul 4?

Răspuns Câştigător
| FoundYouLover a răspuns:

Iti dau un link care te duce la o aplicatie ratb http://www.ratb.ro/calcul_ruta.php. In aceasta aplicatie scrii din ce loc din Bucuresti pleci si in ce loc din Bucuresti vrei sa ajungi.Ai posibilitatea sa selectezi ce mijloc de transport vrei (cu masina, cu autobuzul sau chiar pe jos si vei obtine indicatii. Este buna aplicatia asta.Am folosit-o si eu cand am fost in Bucuresti si m-a ajutat sa ma descurc desi nu cunosteam deloc Bucurestiul. Acum, dupa 6 zile de stat acolo, stiu si cartierele.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mergi 2 pasi si ajungi... asta presupunand ca esti foarte aproape. Nu de alta da nu ne merge globul de cristal sa stim de unde vrei tu sa ajungi... poate esti in Contanta. Si calea vacaresti e lunga in draci

suntserios
| suntserios a răspuns:

Serios? Aurel Vlaicu ala din Pipera s-a teleportat in Vacaresti?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru suntserios):

Scuze, am citit Barbu Vacarescu. Ai dreptate.

| tehno125482 a răspuns:

Ai auzit de google maps?

| dani777xd a răspuns:

Poti folosi gps de pe telefonul tau
funda
laughing