| claudiafrumoasa a întrebat:

Am o intrebare! As vrea sa merg la munte cu familia, dar inca nu -a hotarat unde am merge, si am nevoie de voi, poate ma putet-i ajuta!winking Stiti niste statiuni de unde, cat mai aproape de Mioveni, nu stiu daca ati auzit de acest oras, sau cant mai aproape de Pitesti! happy Va rog mult cat mai aproape de Mioveni Arges sau Pitesti! Daca stiti va rog lasati-mi tot numele si cateva date cum ar fi numarul de telefon etc. Multumesc anticipat si sper ca ati avut o vara excelenta! :*

Răspuns Câştigător
| kim26 a răspuns:

Da, mergi la Piscul Negru, sau la Balea. este superbwinking... tot din Arges sunt si stiu ce zic happy. Have fun!

1 răspuns:
| trusk a răspuns:

Balea, Vidra.