| Alexoutza a întrebat:

Am o mare problema! Am incercat in aceasta dimineata sa intru pe facebook, si imi spune ca nu s-a gasit acest site.Imi recomanda sa folosesc o copie pastrata in memoria cache... exact asta am facut, dar dupa ce imi introduc numele si parola, imi spune,, Aceasta pagina web nu este disponibila", si imi spune ca nu am conexiune la internet... dar am!sad Merge sa intru pe youtube, pe mess, pe orice mai putin facebook.Sa fie de vina browser-ul pe care il folosesc? Helpppp!:*

19 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

E picat... au ceva probleme.

| Tourniquet a răspuns:

Exact asa am patit si eu. Cred ca cei de la facebook mai fac vreo porcarie cu timeline. Eu folosesc Firefox, nu stiu daca o fi din vina browserului. Am sa-mi instalez Google Chrome sau Opera si iti spun dupa aceea daca-mi merge.
Nu te panica. O sa-si revina. Daca avem conexiune la net, e bine. Putem sta pe TPU, youtube si google pana cand se repara Facebook.
Cius! happy

| Tourniquet a răspuns:

Exact asa am patit si eu. Cred ca cei de la facebook mai fac vreo porcarie cu timeline. Eu folosesc Firefox, nu stiu daca o fi din vina browserului. Am sa-mi instalez Google Chrome sau Opera si iti spun dupa aceea daca-mi merge.
Nu te panica. O sa-si revina. Daca avem conexiune la net, e bine. Putem sta pe TPU, youtube si google pana cand se repara Facebook.
Cius! happy

| Tourniquet a răspuns:

Scuza-ma de dublu post, dar mi se blocase PC-ul. Am instalat Google Chrome si tot nu merge. Deci browserul nu-i de vina. E o problema facebook, cred ca cea cu rezolvarea timeline.

Răspuns utilizator avertizat
| iulianr a răspuns:

E o problema de la ei...nici mie nu imi merge.

| Remus13 a răspuns:

S-a mai facut o intrebare pe tema asta, ai rabdare

| AndreeaDeea98 a răspuns:

Nu cred ca nici la mine nu merge. Eproblema de la ei.

| Adautza a răspuns:

Da si la mine e la felcrying oare s-a inchis fb>
?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nici la mine nu functioneaza facebook... poate o sa revina la normal peste cateva ore.

| StefanRadu5846825 a răspuns:

Acum am intrat si eu si nu merge zice Pagina Web Nu Esti Disponibila cred ca s-a desfintat facebook...asa era un zvon...ESTE O MARE PROBLEMA!

| antoantonia a răspuns:

Si la mine merge tot in afara de fbstraight face

| MariaPink9 a răspuns:

E o problema cu facebookul.o sa se rezolve in cateva ore, sper laughing

| Anonim190987 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel ma chinui de 15 min pe diferite sieturi si tot nu reusesc...

| xFoorMusiicx333 a răspuns:

Nici la mine nu merge dar eu am google chrome si internet explorer si pe internet explorer merge facebook-ulwinking sper ca ti am fost de ajutor mai asteapta si tu putin poate ii da drumul :*

| mariaana a răspuns:

Nici la mine nu merge e de la ei probabil vor sa schimbe ceva.

| DiidDya a răspuns:

Nici mie nu-mi merge facebookul si la multe persoane. Cred ca are vreo defectiune poate in ceva timp o sa-si revina>big grin

| ANAMRIANKA a răspuns:

Nici mie nu-mi merge facebookul crying