Întrebare recomandată | Nicolai_Semeniuc_1953 a întrebat:

Am si eu o intrebare..Nu mai e mult din vacanta si astea 2 saptamani ma gandeam sa le petrec la maxim. Petrec mult timp singura cat timp parintii sunt la munca asa ca ma gandeam sa va cer sfatul...Ce as putea face eu de una singura? Am iesit cu rolele, jocuri sportive: volei...etc!

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Incearca sa-ti impodobesti balconul cu flori de toamna.

15 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Deseneaza portrete.

| firstboy a răspuns:

Joaca league of legendes, peste 2 milioane de persoane il joaca printre care si eu, atat fete cat si baieti...happy

| Asiris23 a răspuns (pentru firstboy):

Esti cam prostlaughing)))))))))))))) un joc il va ajuta?

| firstboy a răspuns (pentru Asiris23):

Bine copil inteligent ce pari dar nu esti.laughing)))))

| Asiris23 a răspuns (pentru firstboy):

Taci dreku ca esti prost de duduie apele smug alea din curtea ta laughing)

| trusk a răspuns:

Cauta-ti un hobby, in casa sau afara.

| Asiris23 a răspuns:

Sfatul meu, fiind ultima perioada din vacanta e sa iti petreci zilele alaturi de prieteni si sa faci in asa fel incat sa fie de neuitat, adica sa fii activ TOATA ziua, asta insemnand sa iti aduni prietenii buni si sa mergeti la strand/ sau sa va intalniti sa cumparati ce va trebuie sa faceti un gratar in aer liber, sa vorbiti, va plimbati si faceti in asa fel incat ziua sa treaca repede si totusi minunata happy O zii de neuitat, alaturi de prieteni e cel mai frumos lucru de pe pamant!~ Funda? puppy dog eyes

| TataSmekeriilor a răspuns:

Eu spun sa iesi cu prietenii la un gratar, sau ii chemi a tine acasa cand nu sunt parintii si "party".Si daca vrei de una singura ai putea sa faci o mica excursie undeva nu departe de casa depinde de varsta ta.O simpla dec onectare de PC, telefon, internet, etc.Ar fi o plimbare relaxanta si odihnitoare mai ales daca ar fi undeva in natura.Bafta! Funda?

| Vladutz2012 a răspuns:

E ultima perioada de timp liber pe care o mai ai...cauta persoane cu care nu ai mai vorbit de mult si scoatele pe afara la o vorba, ultimele plimbari (fara griji) in locurile preferate cu prietenii (sau chiar singura, e mai dragut uneori)...anyway, profita si nu petrece timpul in casa! E cel mai bun sfat care ti-l pot da. happy Distractie placuta! :*

| Rexxero a răspuns:

Daca stai la casa poti iesi te relaxezi pe sezlong, gratar stii tu (cu prietenii) si la final de zi faceti un foc mare de tabara big grin si discutati

| Andrey_Bostan_1992 a răspuns:

Ai putea sa te intalnesti cu prietenii sa iesiti la un strand, la o terasa la o plimbare sunt enorm de multe lucruri pe care le poti face

| lacramioara119 a răspuns:

Da o petrecere secreta