| Anuts a întrebat:

Hei tpu.Am un nokia6300 si nu mai merge camera:-s. Daca fac poza apare pe ecran o secunda si apoi zice aparat in asteptare si daca dau continuati face la fel. Stiti de ce face asa? Cum fac sa nu mai faca asa? Fundabatting eyelashes

2 răspunsuri:
| lol23 a răspuns:

Daca e in garantie trebuie sa vada daca nu trebuie schimbat softul sau daca niste fire nu s-au deslipit. Tu acasa nu ai ce sa ii faci.
Sper sa iti fie de folos raspunsul meu!

| vladpupsic123456 a răspuns:

Desigur! Tu trebuie sa retastezi telefonul sa intri in meniu sa te duci la aparat de fotografiat si acolo asteaptra putin daca nu va merge uite ce buton rapid e la tine pentru camera si uite ca vva merge ca eu tot am Nokia 6300