| CrissNico a întrebat:

Am vazut acum vreun an un film pe antena 1 cred si nu mai stiu cum se numea.
Erau doua fete ( una blonda si una bruneta ) care erau rapite de unu. Blonda a fost rapita dintr-o masina de pe un deal sau ceva unde era cu un prieten iar bruneta nu mai aduc aminte decat ca mama iubitului ei era sefa politiei. La final fetele l-au omorat pe cel care le-a rapit.
Cine stie cum se numeste filmul primeste fundahappy

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Buna crissNico, uita-te te rog pe urmatoarea lista poate recunosti filmul dupa cover :

https://www.imdb.com/list/ls000011555

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Una blondă madam Udrea Elena, si una brunetă, madam Alina Bicalaughing

| Seijūrō a răspuns:

Even Lambs Have Teeth Sper că acesta e?

| Myky2006 a răspuns:

Buna,ai găsit filmul? Mi-l poți spune și mie te rog?