| PrajituricaCuBomboneleColorate a întrebat:

happy
as vrea sa imi fac un sitehappy
nu blog...am blog si nu pot face multe pe elsad
se poate sa existe un program pentru crearea unui site?raised eyebrows

funda, restul vothappy

5 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un site gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), peste 250 de teme gratuite, posibilitatea de a-ti crea un forum-portal, magazin online şi multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

| Danyel a răspuns:

Se poate dar nu e gratis.Asa ca limiteaza-te la un blog.

Răspuns utilizator avertizat
| AcestaEsteUnContCaOricareAltContDePeTpu a răspuns:

Nu trebuie sa te limitezi la blog, cum zice Danyel
si eu am avut site... poti face aproape orice pe el, pui muzica, poze, video, etc... daca vrei iti trimit site pe privat si te ajut eu sa il faci daca vrei

| Bahnari_Victor_1987 a răspuns:

Acum prin Wordpress creezi ce doresti, totul depinde de tema aleasa. de la blog pina la un site cu ce functionalitati doresti. eu am un curs cum sa te ajute sa creezi un site prin Wordpress, este gratuit, scrie-mi si iti dau linkul.