| Ursuletz3Chocolatiu a întrebat:

Hei TPU...As vrea sa va intreb daca stiti vreun metin2 server privat! dar sa aiba ratele intre 500-1000% fara hamachi si sa poata sa fie donwloadat. Va rog daca imi puteti da site-ul ...cine are un metin tare: O MARE fUNFITSAAAA SHI Comm:*:*:X:X (app daca ar putea sa aiba si otele si arme legendare) MS anticipat:p

Răspuns Câştigător
| RadXx a răspuns:

Mah este un metin are rate de exp de la 1000000 si are otele dar nu are arme legendare dar se gasesc in shopurile aleia faci usor bani ca rate de bani este de 400% dar este super fain chiar daca se gasesc arme numai pana la fms dar le faci usor eu am baron de lv 100+9 cu pietre +5 poison=otravita lv 75 +9 cu pietre +3 otel +9 cu grabei +5 si magie +3 semiom +9 doua siriusuri=tritoane lv 90 +9 lama da sura lv 90 +9 scuturi +9 si tot de pe mine +9 am vreo 4 batali nimfa partizian grtugi dinte de stafie platose de la 54 vreo 6 doi lei iti da un leu alb la inceput si intre levelele 75-88 iti poti face leu maro iti da cal de lv 21 si mai am multe alte am cam tot ce vrei saitu este http://www.nw3-network.org

6 răspunsuri:
| Tadotaki a răspuns:

Metin2roSpeed.

| Ciufulici a răspuns:

Iti recomand empiremt2 are tot ce vrei tu de la otel pana la King2 de la sega pana la rinata si gemeli etc la are pe toate aquatice rinata, mai tot ce sti tu www.empiremt2.eu

| Ursuletz3Chocolatiu explică:

In legatura cu empiremt2 imi spune la inregistrare ca nu merge... ce fac?sadcum il fac sa mearga?

| Iulian007z a răspuns:

Man
am gasit unul care te da cu lvl 90 din prima si poti gface mag P
si sunt kinguri de care vrei si sabii de care vrei si ai si 1kkk situ e xat.com/LightMt2RO?p=0

| universulmeu a răspuns:

Ala cu empire nici nu se intelege scrisul la site si sunt doua cu register mi se pare cam stupid