| IssaLoveeba a întrebat:

Hei TPU.aseara aveam laptopul pe masa si conectat la priza. Nu stiu ce mi-a venit sa ma uit cat la suta este bateria si era 20% nu se incarca si ledul rosu care arata ca incarca era stins. Am verificat daca este bagat in priza tot felul si am vazut ca tot nu merge. Daca scot mufa de alimentare se inchide. Si azi dimineata era 14% bateria scade intr-una! acum am scos bateria din laptop si l-am bagat la priza fara baterie. dar chiar nu stiu ce poate sa aibathinking pareribig grin?

2 răspunsuri:
| Vasybulan a răspuns:

Iti cere doar o baterie noua. Sigur cea pe care o ai acum e busita(adica e gata)

| skama18 a răspuns:

Cumpara alta baterie...si cand il folosesti acasa scoate bateria ciar si pentru 4-5 ore asta daca nu vrei o baterie noua in fiecare an