| TheLittleMonster a întrebat:

Hei TPU.asta e pentru fanii wwe.care va place mai mult:john morrison/the miz, randy orton/john cena, r-truth/wade barret, triple h/undertaker, shawn michaels/jeff hardy, kofi kingston/sheamus. cele care se potrivesc cat de cat cu ale mele primesc funda.:X

3 răspunsuri:
| Barney a răspuns:

M-am uitat si eu acum 1 an, raspunsurile mele sunt : Orice optiune in afara de john cena

| HellBlade a răspuns:

John Cena,Tripe H,John Morrison,Randy Orton,Undertaker,Sheamus, Rey Misteryo, Kofy si lista poate continua la nesfarsit Fan 4ever WWE

| stelistu30 a răspuns:

John morrison,john cena,r-truth,undertaker, shawn michaels, kofi Kingston funda?