| deeli a întrebat:

Ce jocuri mai stiti gen "ce incape in geamantan?","spanzuratoarea"? Fundaaa!

4 răspunsuri:
| uNNN1k0lL a răspuns:

Salut! Spanzuratoarea, x si 0, fazan, avioanele, etc. Avioanele e super cauta pe net daca nu sti cum se joaca!
Salut!

| skinhead99 a răspuns:

De fapt ce incape intr-o valiza. Mai erau: X si 0/Fazan mai multe.

| Portocalaaa56789 a răspuns:

Fazan. [cineva spune alfabetul, si altcineva spune stop, iar cu litera la care s-a oprit trebuie sa spuna un cuvant, celalat spune alt cuvant cu ultimele doua litere din cuv. anterior. Si tot asa :).

Tomapan. [ desenezi pe o foaie ce este in poza asta : http://www.google.ro/......tp?/imgres si dupa trebuie sa alegi o litera, iar cei cu care joci vor trebui sa spuna cu acea litera o tara, oras, etc.

Pe astea mi le-am adus aminte acum :D

| facebook12 a răspuns:

Fazan love struck, tomapan