| LovelyPuppyEyes a întrebat:

Ce melodii ascultati? laughing big grin

Răspuns Câştigător
| DarkBlood32 a răspuns:

I acest moment jessie j happy

14 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Acum ascult http://www.youtube.com/watch?v=jl6qkN2OyU4&feature=relmfu
In general melodii de la:Evanescence, Linkin Park, Queen, Three Days Grace, Red Hot Chili Peppers...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ascult acum: Tokio Hotel-World Behind My Wall

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Imi poti spune si mie ce-i asa de ras,totusi? Ca sa rad si eu, nu de altceva!
Ca melodii imi plac foarte mult:Radio Killer-I miss you, Kaiti Garbi-Ante Yeia, Emil Lassaria-Balada, Fly Project-Back in my life; Cam astea mi-au venit prin minte acum, sunt mult mai multe de atat!
Pa, pa!

| LovelyPuppyEyes explică (pentru anonim_4396):

Auzi draga, iti dau un sfat, de cate ori vrei sa razi "nu de altceva"dar uita-te in oglindahappy o sa vezi ca o sa te saturi de atata ras si de atatea lacrimi:*

| alabalaportocalala a răspuns:

Ce molodi ascultam acum? pai doar unabig grin
Linkin Park-Victimized
Tu?

| bogdanz04 a răspuns:

Pai In general ascult Muzica HIT(din astea dela kissfm, profm...etc.)

| loveanime059 a răspuns:

Eu ascult numai melodii americane si din japonia si coreea laughing scuze, nu le am cu mel din Romania, nu-mi plac big grin
acum ascult avril lavignetongue

| allexx100 a răspuns:

NIGHTWISH - The Islander