| sherlock621074 a întrebat:

Hei TPU, cum imi dau monitorul de la laptop mai pe spate intra in hibernare, de ce? Cum rezolv asta?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe rama ecranului sunt niste senzori si se activeaza aia ca si cand i-ai inchide clapeta. E un design nereusit si poti totusi rezolva problema cu pasii din urmatorul articol: https://www.howtogeek.com/......indows-10/

| Bizon95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ti-a dat BlackFire2E455845 este workaround la problema ta pentru ca iti arata cum sa dezactivezi hibernarea, moment in care nu mai intra in hibernare nici cand ii inchizi lid-ul, lucru care presupun ca nu e dorit

si cred ca nu a citit ca tu il dai pe spate si intra in hibernare, CARE E GRESIT

asa ca singura solutie e sa il duci la service/garantie, e clar ca ai o problema mecanica cu senzorul de inchis lid-ul!

| sherlock621074 explică (pentru Bizon95):

Hmm,mersi,cred ca o sa il duc iarna asta, si asa mi se mai oprea din senin fara sa ii fac ceva, si vreau sa ii mai bag ram happy

| GouDidodino a răspuns:

Crede că îl culci