| anonim_4396 a întrebat:

De curând mi-am luat un ghiozdan si l-am făcut mai mic din curele ca era prea mare însă acum imi atârnă curelele până la genunchi.
Cum sa fac sa nu se vada asa urat?
El cand a venit, a venit cu un fel de plastic mai tare in ambele părți care erau strânse si erau mai scurte.
Sa le pun plastic la loc sau cum sa fac sa nu mai atârne?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Bun atunci... presupun.

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Plasticul ala se asigura ca tu sa poti regla oricand curelele, deci stii ce ai de facut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

Ce?
Sa il las?
Adică după ce reglez mărimea care e buna, fac curelele mai mici si pun elasticul respectiv?
Nu o râde colegii de mine?

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai zis ca ai un plastic man, m-am gandit la plasticul care regleaza curelusele.
Pune mai bine o poza ca m-ai facut extrem de confuz.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

Nuuuu...
Ma refer la două cerculete mici care prind curelele sa nu mai atârne...

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar se vad urat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

Nu. Numai ca nu mai atârnă curelele... deloc...