| KrissuUNICORN a întrebat:

Hei, TPU!
In primul rand : scuze pentru categorie, dar nu stiam ce sa pun.

In al doilea rand:
HELP ME!
Deci, ma plictisesc si nu stiu ce sa mai fac. Oricum o sa ma intalnesc mai tarziu cu amicii, dar acum... Ce sa fac? Ma plictisesc pe PC, la TV, oriunde!

Please, raspunsuri rapide!
Thank you!

Funditaaa

3 răspunsuri:
| ĄĿiŒ a răspuns:

Incearca un serial sau filmwinking
https://filmeseriale. online

| johnnny123 a răspuns:

Fa orice, numai ai grija sa nu-ti folosesti timpul intr-un mod constructiv.

Sa nu cumva sa citesti sau sa inveti ceva nou!

| KrissuUNICORN explică:

De citit, eu consider ca citesc destul de mult, o carte noua in fiecare saptamana. Ce sa fac? Cred ca e suficient (pentru mine).