| Panteraa a întrebat:

M-i s-au sters contactele din senin. Virusi nu am si nici parola nu o stie nimeni. Cand am intrat de pe al calculator pe mess am observat ca sunt la address book toti cei care mi-au disparut, dar cand intru de pe calculatorul meu nu am pe nimei la address book. Ce pot sa fac? Dau funda.

1 răspuns:
| NoobOrPro a răspuns:

Alt id big grin si te duci pe alt calc. si copiezi toti aia, poate o sa mearga asa, daca nu reinstaleaza messenger-ul