| LOONY a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine,sunt producator muzical si as dori sa imi fac melodiile cunoscute, aveti idee cum as putea? Funda happy

6 răspunsuri:
| xXGaBiXx a răspuns:

1. Canal pe YouTube.
2. Cont pe SoundCloud.
3. FaceBook (ajuta la share).
Folosesti vreun program anume sau ai mixer? big grin

| LOONY explică (pentru xXGaBiXx):

Folosesc un program anume si am YouTube numai ca nu se obtin asa usor viwes-urile am soundcloud nici acolo nu devii usor cunoascut si facebook nu ajuta deloc.

| xXGaBiXx a răspuns (pentru LOONY):

Ba din potriva, cu FaceBook poti face cele mai multe vizualizari.
Odata ce ai 500+ prieteni, se aduna like-uri, share-uri si tot asa.
P.S: Programul anume este FL Studio 10? ^.^"

| LOONY explică (pentru xXGaBiXx):

Da programul anume se numeste FlStudio10 si nu am asa multi prieteni pe facebook...

| xXGaBiXx a răspuns (pentru LOONY):

Si ce-i asa de greu sa faci rost de ei? >.>"
Folosesti N.I.Massive?

| LOONY explică (pentru xXGaBiXx):

Este greu si folesesc si asta dar cel mai mult Nexus