| valeria4u a întrebat:

Maine plec intr-o excursie la un film 3D cu scoala...Cum ma pot pregati? (Maine = 3 decembrie 2011)

4 răspunsuri:
| victorbold a răspuns:

Fa-te sexy happy de film au grija altii.de tine numai tu tongue

| Ayskle a răspuns:

Depinde de tine! Uite ce-ti recomand eu:
-ia-ti suc si snackuri de acasa
-ia un parat foto daca vrei sa faci ceva poze ca amintire(dar nu-l scoate dupa ce a inceput filmul!)
-popcorn iti poti lua de acolo

| anadolshe a răspuns:

Eu zic acum depinde si ucm ati place tie sa te imbraci, dar zic sa te imbraci frumos pentru ca totusi pleci intr-o excursie, ia-ti niste blugi smecheri cu un plovar misto si o geaca super si chetute de care se poarta acum si daca nu ai ia-ti cizme :Xlove struck {fundita }

| adyboss98 a răspuns:

Depinde la ce te referi prin pregatire
te poti face frumoasa si multe altele
daca mai ai nevoie de ajutor cautama