| cristina6666 a întrebat:

Maine vreau sa merg la Bran la castelul groazei si la film 5 D.dar cum sa fac sa nu ma sperii asa tare? Adica trebuie sa ma uit la niste poze mai infricosatoare ca sa ma obisnuiesc laughing recomandati-mi ceva

4 răspunsuri:
| Alissa11 a răspuns:

Eu cand ma uit la un film de groaza imi spun ca nu exista asa ceva si ma linistesc, sau ma gandesc la ceva frumos happy

| IngerasulMicutz a răspuns:

Scrie pe google creepypasta

| cristina6666 explică (pentru IngerasulMicutz):

... si ce se intampla?

| IngerasulMicutz a răspuns (pentru cristina6666):

Pai acolo se gasesc imagini cu unele personaje mai ''horror'', povesti despre ele ceva gen. am intrat doar o data sa ma informez despre jeff the killer=]