| VIctoria2000 a întrebat:

Mi-am cumparat de curand un telefon Allview P5 Quad

si i-am spart geamul si touchscreen-ul. Aveti idee cat ma costa sa i le schimb? Dau funda celui care ma poate ajuta!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Ai noroc. La p5quad se gasesc pise. Partea rea e ca trebuie sa le iei de ebay. Trebuie sa cauti dupa numele clonei lui p5 quad ca sa gasesti.

1 răspuns:
| MinivaGSM a răspuns:

Buna seara,

Te costa 109 lei in total si ai garantie 6 luni pentru touchscreen si montaj.

Un link folositor https://www.minivagsm.ro/touchscreen-geam-sticla-allview-p5-quad

O seara buna!