| Mihai_Racovita_1997 a întrebat:

Mie-mi place mult sa navighez pe youtube. Sunt abonat la 10 canale pana acum dar niciunul nu posteaza Luni, Marti si Miercuri. Ce canale posteaza la inceput de saptamana?
(sper ca am ales bine categoria)

3 răspunsuri:
| Kerli a răspuns:

Friends Show - miercuri
Vlogul lui Vlad - de mai multe ori pe saptamana

| fuzzer a răspuns:

Nu stiu exact, cand si cum posteaza canalele, eu sunt abinat la effortless english, si ei posteaza mai in fiecare zi.Te poti abona la trupe de hip-hop/rapperi de obicei ei scot mai repede piese decat restul.Si eu urmaresc un canal foarte tare"Satana Cartoons"nu scot ei foarte des da si cand scot, mori de ras.E un canal comic, impletit cu caracter obscen

| ℓαυяα a răspuns:

Depinde. la ce fel de canaluri vrei sa te abonezi?