| MaraLifeinGreen a întrebat:

Hei TPU, nu imi puteti spune va rog niste nume de carti de genul „Iubitul virtual" sau „The vampire diaries" sau „Clubul V" sau ca si „Micutele mincinoase"... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Dianne_9377 a răspuns:

Hei! Eu am citit Frenezia de Francesca Lia Block, e o carte despre o fata blestemata sa se transforme in lup. Acum citesc Nu plange sub clar de luna de Heather Davis, unde e vorba despre o fata trimisa intr-o tabara de reeducare, unde intalneste un baiat ce e varcolac. Sunt 2 carti foarte bune.
Mai mult carti gasesti aici :http://cartepentrumine.wordpress.com/page/3/

1 răspuns:
| Root4004 a răspuns:

Cauta pe internet, sau du-te prin mol in special in alexandria sunt 1000 de carti din astea. Daca nu vrei sa cumperi poti doar sa te uiti la numele cartii si s-o cauti pe net. Sunt unele site-uri cu carti ( virtuale ). Funda?