| Yssy12 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac, ma plictisesc toate cartile date de doamna profesoara sa le citim. Imi place doar una care e despre un batran care pescuieste. Restul sunt toate de cultura, mi se par carti mai de baieti... Cum fac sa citesc si eu macar 2? Mie imi plac mult cartile romantice, cu suspans...
Daca imi puteti da niste carti care sa imi placa + intrebarea de mai sus. Dau fundita :X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Irina Binder~ Fluturi
E printre preferatele mele... şi eu sunt pretenţioasă când vine vorba de cărţi.

6 răspunsuri:
| ShadoWCrist a răspuns:

Pai,nu ai ce face, trebuie sa.le citesti altfel stii tu ce patesti laughing.Si ti-as recomanda Calaretul fara cap de Mayne Red.Este de dragoste si aventura si mai multe. Sper sa-ti placa.Succes!

| Yssy12 explică (pentru ShadoWCrist):

Adorm la ele si nu inteleg nimic. Una din carti avea o femeie goala in poze. E normala o asemenea carte? laughing

| ShadoWCrist a răspuns (pentru Yssy12):

Ciuudat laughing Dar o sa iei nota mica sad

| Yssy12 explică (pentru ShadoWCrist):

Eu n-am profa ta de romana 8-). EU citesc dar cartile astea ma depasesc I don't want to see... N-am habar cum sa le citesc nici nu pot incerca. Mi se par prea gen lupte prea uratelaughing

| ShadoWCrist a răspuns (pentru Yssy12):

Atunci nu le mai citi si intra pe Facebook laughing

| eviltwinnn a răspuns:

Eu zic sa lasi prostiile si sa te bucuri de timpul tau liber.