| Marion_Fanbartoli_1984 a întrebat:

happy Pentru cei din Timisoara, stiti cumva daca exista pe undeva terenuri de volei de inchiriat sau ceva de genul? Funda happy

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti trage o sfoara vopsita intre doi stalpi sau copaci si e gata "fileul".
Terenul este cel dedesubt si din jur.

| AndreiWeisz a răspuns:

Nu imi amintesc acum cum se cheama si mi-e cam lene sa il caut laughing Este undeva pe langa Judetean, aproape de No Name mi se pare. Eu am fost acolo sa joc squash. Este un fel de club sportiv, poti inchiria teren de squash, tenis, fotbal etc, posibil sa aiba si volei.