| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU! Sper ca ma puteti ajuta! Am Microsoft Office Word 2003. Uitati ce as vrea sa fac: la un document cu pagini normale, cum as putea adauga doar cateva pagini de alt fel? (galbene, gen papirus, cu alt fundal etc? Am incercat sa fac doar cateva dintre ele asa, insa nu merge si daca dau copy-paste, mi se adapteaza la documentul la care vreau sa le atasez.
Va rog, daca intelegeti ce vreau sa spun, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| acinorev a răspuns (pentru horia2012):

Chiar daca nu era chiar ceea ce voiam eu, mi-a fost de mare ajutor si am facut tot super tare documentul. Mersi!winking

+FUNDA

| horia2012 a răspuns (pentru acinorev):

OK. Cu placere.