| Lydiaaa a întrebat:

happy Stie cineva cam cat ar costa un panou de pluta pentru afisaj(sper ca am scris bine)? Nu foarte mare.As vrea sa agat unul la mine in cameralaughing) Deci care ar fi pretul cel mai ieftin?

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna.pai depind cat de mic vrei sa fie, eu am dat 27 sau 28 de lei din cora si e de marime medie ca sa zic asa.
Dar e posibil sa gasesti mai ieftin daca vrei o marime mai mica.
Numai bine,

3 răspunsuri:
| Cathy_5203 a răspuns:

Uite aici cateva cu diverse preturi si marimi.;)
http://www.dpap.ro/......nouri.html

| RaluLoveM3 a răspuns:

Eu cand am luat am dat 10 lei pe el...mie mi se pare ieftin, dar poti gasi si mai ieftinkiss... FUNDA?

| andreea_7247 a răspuns:

20 de lei thinking