| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva de unde pot gasi lectii de canto online?

5 răspunsuri:
| liiaa a răspuns:

Vreau si eu raspuns la aceasta intrebare.Gratuit daca se poate?

| ClaraLove a răspuns (pentru liiaa):

Si eu vreau un raspuns la aceasta intrebare.

| bbyu2 a răspuns:

Nu fa asta, te rog! Daca ai voce, nu o strica studiind singura. Cauta un profesor, dar nu fa prostia sa studiezi singura ca poti sa iti strici vocea. Canto clasic sau canto muzica usoara doresti? De unde esti?

| anonim_4396 explică (pentru bbyu2):

Nu vreau sa ma inscriu la un profesor pentru ca miq frica sa cant de fata cu lumea. Sunt mai timida....la ora de muzica cant groaznic ca mei frica!

| bbyu2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai bine nu te inscri si risti sa-ti piezi vocea?